O firmie

Jesteśmy firmą rodzinną obecną na rynku od 1984 r. Korzenie naszej działalności sięgają zaś wczesnych lat '50. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży najwyższej jakości gęsiego oraz kaczego puchu i pierza. Od początku istnienia siedziba firmy znajduje się w Koninie (województwo wielkopolskie), którego tradycje pierzarskie sięgają czasów najdawniejszych.

Puch to jeden z najbardziej pożądanych naturalnych produktów na świecie.

Pamiętając o tym, w codziennej pracy stawiamy na rękodzieło i ekologię.
Tylko staranne podejście do natury gwarantuje, że do Państwa rąk trafi produkt najwyższej jakości. Dodatkowo, na każdym etapie produkcji wykonujemy szereg testów w zakładowym laboratorium, a pracownicy Ożgo stanowią zespół doświadczonych i wyszkolonych specjalistów.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Nie magazynujemy dużych ilości surowca, dlatego możecie mieć Państwo pewność, że trafi on do Was świeżo przygotowany, często specjalnie na zamówienie.

Takie podejście sprawia, że od lat stanowimy jedną z czołowych firm na świecie
ze specjalizacją w produkcie o najwyższej ocenie na rynku. Nasz puch wykorzystywany jest podczas wypraw oraz ekspedycji polskich, jak i zagranicznych himalaistów i polarników oraz w luksusowych wyrobach pościelowych.

W naszej filozofii biznesowej stawiamy na poszanowanie dobra pracowników
oraz dostawców. Przyświeca nam zasada fair trade, dlatego dbamy nie tylko
o wewnętrzne środowisko pracy i świadczenia współpracowników, ale również
o gwarancję stabilnych cen dla naszych dostawców.

Zakład Pierzarski - Konrad Ożgo

ul. Poznańska 72a

62-510 Konin

TEL: +48 (63) 242 42 46

+48 (63) 242 42 44

FAX: +48 (63) 242 12 62

E-MAIL: office@ozgo.pl